OFERTA

BASENY KĄPIELOWE

BASENY KĄPIELOWE

Wykonujemy baseny w różnych technologiach z materiałów najwyższej jakości, co zapewnia wieloletnią i bezawaryjną eksploatację. Technologię budowy dopasowujemy do istniejących warunków geologicznych i lokalizacyjnych, przy czym zawsze najważniejsze są dla nas oczekiwania inwestora.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA NIECKI I BASENU

Elementy wyposażenia niecki basenu zapewniają właściwy obieg wody w basenie. Odpowiednie ich rozmieszczenie jest gwarancja czystej wody. Są montowane w basenach także jako składnik atrakcji wodnych: masaży podwodnych, przeciwprądów, gejzerów, wylewek masujących itp.

ELEMENTY WYPOSAŻENIA NIECKI I BASENU

FILTRACJA WODY

Filtracja wody to jeden z podstawowych elementów jej uzdatniania. Odpowiednio dobrany filtr i pompa w połaczeniu z właściwym obiegiem wody i uzdatnianiem chemicznym jest gwarancją krystalicznie czystej i bezpiecznej pod względem bakteriologicznym wody

FILTRACJA WODY
WIEŃCE KAMIENNE

WIEŃCE KAMIENNE

Wieńce kamienne wykonane są z konglomeratu kamienia naturalnego. Stanowią jeden ze sposobów wykończenia basenu. Są bardzo eleganckie, zabezpieczają przed ubytkami wody w procesie falowania. Doskonale wyglądają w połączeniu z plażą kamienną i drewnem.

OGRZEWANIE BASENU

OGRZEWANIE BASENU

Dostępne systemy ogrzewania basenu są tak różnorodne, że każdy właściciel basenu znajdzie odpowiedni dla siebie system, do najbardziej popularnych rozwiązań można zaliczyć: grzałki elektryczne, wymienniki ciepła, panele solaryczne lub pompy ciepła.

ATRAKCJE WODNE

ATRAKCJE WODNE

Atrakcje wodne to elementy najbardziej personalizujące basen. Przy ich wyborze dajemy preferencje naszym upodobaniom i potrzebom. Przeciwprądy dedykowane są do ludzi aktywnych lubiących pływać natomiast różne formy masażu dadzą przyjemność każdemu z nas.

NAKRYCIA BASENÓW

Nakrycie basenu to konieczny w naszym klimacie element wyposażenia basenu. Głównym zadaniem przykrycia jest ochrona przed utratą temperatury wody w nocy i w chłodniejsze dni. Odpowiednie przykrycie basenu może także chronić przed zanieczyszczeniami i wypadkami z udziałem dzieci i zwierząt.

NAKRYCIA BASENÓW

CHEMIA BASENOWA I URZĄDZENIA DOZUJĄCE CHEMIĘ

Preparaty chemiczne służą do uzdatniania wody, pozwalają utrzymać pH na odpowiednim poziomie, ułatwiają usuniecie żelaza i innych pierwiastków z wody. Eliminują z wody bakterie i glony. Do ich sprawnego dozowania proponujemy szereg urządzeń półautomatycznych lub w pełni automatycznych.

CHEMIA BASENOWA I URZĄDZENIA DOZUJĄCE CHEMIĘ
ODKURZACZE I AKCESORIA DO CZYSZCZENIA BASENU

ODKURZACZE I AKCESORIA DO CZYSZCZENIA BASENU

Zanieczyszczenia dostające się basenu częściowo są zbierane przez skimmer, pozostają na powierzchni lub opadają na dno. Odkurzacze służą do usuwania zanieczyszczeń z dna basenu. Proponujemy odkurzacze ręczne, automatyczne podłączane pod pompę lub niezależne od pompy basenowej odkurzacze w pełni automatyczne.

WANNY SPA I SAUNY

WANNY SPA I SAUNY

Wanna SPA i sauna są doskonałym uzupełnieniem basenu. Oferujemy zewnętrzne wanny w rożnych kształtach i kolorach. Wyposażone są one we własny filtr i system ogrzewania. Sauny wykonujemy pod wymiar pomieszczenia.

baseny