ELEMENTY WYPOSAŻENIA NIECKI I BASENU

Przedstawiamy Państwu produkty niezbędne do wybudowania basenu. Obejmują one wszystkie elementy konieczne do cyrkulacji wody takie jak odpływy boczne – skimmery, odpływy denne, sita, dysze napływowe. Mogą być one wykonane z tworzywa sztucznego ABS w kolorze białym lub stali nierdzewnej. Dla basenów z rynną przelewową dysponujemy kratkami różnej szerokości i wszystkimi elementami uzbrojenia rynny.

.

Doodatkowe wyposażenie basenu to lampy podświetlające taflę wody, które dają wyjątkowe wrażenie podczas wieczornych kąpieli. Proponujemy podwodne lampy halogenowe - stosowane od wielu lat w basenach oraz lampy ledowe. Te drugie, mimo wyższej ceny zdobywają coraz więcej zwolenników dzięki mniejszemu zużyciu energii i znacznie dłuższej żywotności w porównaniu do oświetlenia standardowego – halogenowego. W ofercie posiadamy dwa rodzaje lamp ledowych świecące światłem białym lub kolorowym. Lampy występują w oprawach z ABS lub ze stali nierdzewnej.

Opcjonalnie do wszystkich elementów obiegu wody i lamp wykonanych z ABS posiadamy nakładki ze stali nierdzewnej.

Wnętrze basenu wykładane jest folią lub ceramiką. Folię zalecamy do wszystkich basenów zewnętrznych. Występuje ona w trzech grubościach  0,5 mm, 0,75 mm i 1,5 mm w różnych wzorach i kolorach. Folie 0,5mm i 0,75 mm dostarczamy jako gotowe wsady pod kształt basenu. Wykładzina grubości 1,5 mm przychodzi na budowę w rolkach i jest wygrzewana na miejscu. Folia jest też bardzo dobrym rozwiązaniem w basenach krytych. Jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Ceramika basenowa wymaga szczelnej żelbetowej konstrukcji niecki. Jest to rozwiązanie znacznie droższe. Polecamy je szczególnie do basenów z rynną przelewową.

Wejście do basenu. Proponujemy szereg gotowych akrylowych schodów jako najwygodniejsze rozwiązanie. Istnieje również możliwość wyłożenia wymurowanych schodów folią lub mozaiką przy basenie z ceramiki. Lubiącym proste rozwiązania oferujemy drabinki wykonane ze stali nierdzewnej trzy lub cztero stopniowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju poręcze i uchwyty, które wykonujemy ze stali nierdzewnej na zamówienie.

 

Niecka basenu może być wyposażona w inne elementy tzw atrakcje wodne więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w dziale Atrakcje wodne.

 

 

 

baseny