Odkurzacze basenowe samojezdne

Dobrze zaprojektowany system uzdatniania wody w basenie daje gwarancję, że woda w nim będzie przejrzysta i przede wszystkim biologicznie bezpieczna dla kapiących. Jednak zmorą basenów ogrodowych są drobinki kurzu, roślin czy owady, które opadają na dno i psują komfort wypoczywania nad basenem. Aby basen cieszył oko, konieczne jest usuwanie z dna basenu gromadzących się tam zanieczyszczeń. Do tego celu służy odkurzacz basenowy. Odkurzanie basenu nie musi jednak oznaczać ręcznego czyszczenia dna głowicą na kiju teleskopowym. Samojezdny odkurzacz do basenu potrafi bez naszej ingerencji wyczyścić całe dno basenu, a nawet ściany, kiedy my wygodnie leżymy na leżakach.Sama przyjemność!

Odkurzacze basenowe automatyczne są bardzo dobrym rozwiązaniem do basenów małych i dużych, pozwalają zaoszczędzić czas który można wykorzystać na relaks. W zależności od wielkości basenu i potrzeb posiadamy w naszej ofercie różne modele.

Odkurzacz  samojezdny Whaly 

Są to automaty w kolorowych obudowach, więc z pewnością przypadną do gustu szczególnie dzieciom. Są przeznaczone do basenów naziemnych z płaskim dnem. Technologia Smart Drive pozwala na bardzo dokładne czyszczenie dna, od mikroskopijnych pyłków po duże zanieczyszczenia. Odkurzacz łatwo zamontować w basenie a podłączenie zajmuje ok 10 minut bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi. Odkurzacz działa na istniejącym systemie filtracyjnym z pompą min.0.75 HP.

Odkurzacz samojezdny SharkVac, AquaShark i  eVAC PRO

Ten odkurzacz automatyczny do basenu, dzięki technologii QuickClean czyści basen basen  w około 2 godziny. Adaptacyjny procesor steruje i optymalizuje w zależności od konkretnego rozmiaru i kształtu basenu. Odkurzacz nie wymaga żadnego podłączenia, wystarczy go włożyć do basenu i włączyć. Niektóre modele posiadają dodatkową funkcję czyszczenia ścian. Konserwacja wkładu filtra polega na wypłukaniu i wyczyszczeniu za pomocą węża ogrodowego.

Odkurzacz samojezdny Joker

Odkurzacz jest łatwy w instalacji i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Czyści dno zasysając brud do systemu filtracyjnego basenu, minimalna wymagana wydajność pompy wynosi 4.0 m3/h.

Najwyższej jakości odkurzacze basenowe - tylko w Folkpool

AquaShark odkurzacz basenowy samojezdny automatyczny

AquaShark odkurzacz basenowy samojezdny automatyczny

Odkurzacz automatyczny z wózkiem

Joker - odkurzacz samojezdny

Joker - odkurzacz samojezdny

Odkurzacz samojezdny podłączany pod układ filtrująco pompujący

Whaly - odkurzacz samojezdny

Whaly - odkurzacz samojezdny

Odkurzacz samojezdny podłączany pod układ filtrująco pompujący.

SharkVac- odkurzacz samojezdny automatyczny

SharkVac- odkurzacz samojezdny automatyczny

Odkurzacz automatyczny z wózkiem

eVac PRO odkurzacz samojezdny automatyczny

eVac PRO odkurzacz samojezdny automatyczny

Odkurzacz automatyczny z wózkiem

baseny