Odkurzacze basenowe samojezdne

Odkurzacze basenowe automatyczne są bardzo dobrym rozwiązaniem do basenów małych i dużych, pozwalają zaoszczędzić czas który można wykorzystać na relaks. W zależności od wielkości basenu i potrzeb posiadamy w naszej ofercie różne modele.

Odkurzacz  samojezdny Whaly 

Są to automaty w kolorowych obudowach, więc z pewnością przypadną do gustu szczególnie dzieciom. Są przeznaczone do basenów naziemnych z płaskim dnem. Technologia Smart Drive pozwala na bardzo dokładne czyszczenie dna, od mikroskopijnych pyłków po duże zanieczyszczenia. Odkurzacz łatwo zamontować w basenie a podłączenie zajmuje ok 10 minut bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi. Odkurzacz działa na istniejącym systemie filtracyjnym z pompą min.0.75 HP.

Odkurzacz samojezdny eVAC i eVAC PRO

Ten odkurzacz automatyczny do basenu, dzięki technologii QuickClean czyści basen basen  w około 2 godziny. Adaptacyjny procesor steruje i optymalizuje w zależności od konkretnego rozmiaru i kształtu basenu. Odkurzacz nie wymaga żadnego podłączenia, wystarczy go włożyć do basenu i włączyć. Niektóre modele posiadają dodatkową funkcję czyszczenia ścian. Konserwacja wkładu filtra polega na wypłukaniu i wyczyszczeniu za pomocą węża ogrodowego.

Odkurzacz samojezdny Joker

Odkurzacz jest łatwy w instalacji i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Czyści dno zasysając brud do systemu filtracyjnego basenu, minimalna wymagana wydajność pompy wynosi 4.0 m3/h.

Najwyższej jakości odkurzacze basenowe - tylko w Folkpool

Joker - odkurzacz samojezdny

Joker - odkurzacz samojezdny

Odkurzacz samojezdny podłączany pod układ filtrująco pompujący

Whaly - odkurzacz samojezdny

Whaly - odkurzacz samojezdny

Odkurzacz samojezdny podłączany pod układ filtrująco pompujący.

E Vac - odkurzacz samojezdny automatyczny

E Vac - odkurzacz samojezdny automatyczny

Odkurzacz automatyczny z wózkiem

eVac PRO odkurzacz samojezdny automatyczny

eVac PRO odkurzacz samojezdny automatyczny

Odkurzacz automatyczny z wózkiem

baseny